Uudised ja oikumeenia

Toeta ajakirja ilmumist annetusega või hakka püsiannetajaks

Armas lugeja! Täname, et oled valinud lugeda veebiajakirja Kirik & Teoloogia! Ajakiri on ilmunud igal reedel alates aastast 2011 ja selle toimetus koosneb vabatahtlikest, kelle iganädalane panus teeb võimalikuks ajakirja ilmumise Download youtube video mac os x. Sinul, hea lugeja, on samuti võimalik olla osaline selles ürituses ja anda oma panus, et ajakiri ei peaks lõpetama ja võiks jätkuvalt ilmuda ning elavdada teoloogilise mõttevahetuse toimumist nii Eesti luterlikus kirikus kui ka siinses kristlaskonnas ja avalikkuses laiemalt pictures facebook download handy. Oleme väga tänulikud, kui Sa aitad ajakirjal ilmuda!

Selleks, et panustada palun tee oma annetus:

Ajakirja Kirik & Teoloogia Kolleegium, Swedbank, a/a EE272200221054798066 herunterladen.

Ajakirja missiooniks on ehitada ning tugevdada silda Eesti ning teiste maade teoloogia vahel tõlketöö ning oikumeeniliste ettevõtmiste ja sündmuste kajastamise kaudu magic earth karten herunterladen. Kirik & Teoloogia soovib olla viljakas platvorm religiooni, kultuuri, teaduse ja ühiskonna seoseid käsitleva mõttevahetuse jaoks.

***

Täname ka Sind, hea Kirik & Teoloogia püsilugeja, kes Sa oled meiega kaasas olnud kõik need aastad, kuud ja nädalad spiegel herunterladen kostenlos. Just oma lugejate pärast kanname hoolt, et veebipõhine kultuuriajakiri Kirik & Teoloogia (www.kjt.ee) ilmuks igal reedel ning pakuks lugemist, ärgitaks kaasa mõtlema ja annaks võimaluse osa saada laias maailmas mõeldust ja kirjutatust vba dateien.

Armas püsilugeja, palume Sul luua püsikorraldus meie ajakirja heaks ning annetada iga kuu kas 3, 5 või 10 eurot download theorieboek online.

Annetuse püsikorralduse märksõnaga „toetus“ palume teha kontole:

Ajakirja Kirik & Teoloogia Kolleegium, Swedbank, a/a EE272200221054798066 download tv now video.

***

Nii ühekordset kui igakuist toetust kasutame järgmistel eesmärkidel:

  • ajakirja veebikodu ülevalhoidmine ja tänu sellele ajakirja jätkuv iganädalane ilmumine;
  • väljaande tehnilise külje arendamine, kättesaadavuse ja loetavuse parendamine erinevates arvutites ja nutiseadmetes amazon video am pc downloaden.
  • Artiklite, arvamuslugude, jutluste ja uudiste keeleline ning tehniline toimetamine; tekstide tõlkimine.

Iga annetus on meie ajakirja töö jätkumiseks äärmiselt oluline download antivirus programs for free german. Oleme iga annetuse ja püsiannetuse eest väga tänulikud. Tänu Sinu annetusele saame ajakirja tehniliselt ja sisuliselt paremana ja tublimana välja anda.

Lootusrikkalt

Sinu
Kirik & Teoloogia

Ajakirja annab välja MTÜ Kirik & Teoloogia kolleegium.
Vt kolleegiumi kooseisu ja toimetuse tutvustust siit.

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

Toeta ajakirja ilmumist!

Toeta ajakirja väljaandmist!
English