Uudised ja oikumeenia

HAKKA MEIE PÜSIANNETAJAKS!

Täname Sind, hea Kirik & Teoloogia püsilugeja, kes Sa oled meiega kaasas olnud kõik need aastad, kuud ja nädalad. Just oma lugejate pärast kanname hoolt, et veebipõhine kultuuriajakiri Kirik & Teoloogia (www.kjt.ee) ilmuks igal reedel ning pakuks lugemist, ärgitaks kaasa mõtlema ja annaks võimaluse osa saada laias maailmas mõeldust ja kirjutatust.

Kirik & Teoloogia koosolek toimub 3-4 korda aastas.

Ajakirja Kirik & Teoloogia toimetuskolleegium koosneb vabatahtlikest, kelle iganädalane panus teeb võimalikuks ajakirja ilmumise. Ilmume nüüdseks juba seitse aastat. Meie ajakiri on leitav ja loetav veebis ning on olemas ka mobiiliversioon.

Kirik & Teoloogia väljaandmise edasised ülesanded on tehnilised: uuendada veebikeskkonda, mis vajab pidevat kaasajastamist ja edasiarendamist, et muuta kõik ilmunud ja tulevikus ilmuvad lood Sulle, meie püsilugeja, lihtsamini ja kiiremini leitavaks. Soovime hoolt kanda selle eest, et meie lood saaks digitaliseeritud, juhuks kui virtuaalreaalsus mingitel ootamatutel tingimustel kokku kukub.

Armas püsilugeja, palume Sul luua püsikorraldus meie ajakirja heaks ning annetada iga kuu kas 3, 5 või 10 eurot.

Annetuse püsikorralduse märksõnaga „toetus“ palume teha kontole:

Ajakirja Kirik & Teoloogia Kolleegium, Swedbank, a/a EE272200221054798066.

Sinu igakuist toetust kasutame järgmistel eesmärkidel:

  • ajakirja veebikodu ülevalhoidmine ja tänu sellele ajakirja jätkuv iganädalane ilmumine;
  • väljaande tehnilise külje arendamine, kättesaadavuse ja loetavuse parendamine erinevates arvutites ja nutiseadmetes.

Iga püsiannetus on meie ajakirja töö jätkumiseks äärmiselt oluline. Oleme iga annetuse ja püsiannetuse eest väga tänulikud.

 

 

Meie ajakiri jätkab kindlasti ilmumist. Tänu Sinu annetusele saame ajakirja tehniliselt paremana ja tublimana välja anda.

Kirik & Teoloogia koosolek

Lootusrikkalt

Sinu
Kirik & Teoloogia

 

 

 

 

 


Kirik & Teoloogia toimetuskolleegiumi missioon:

Ajakirja Kirik & Teoloogia eesmärk on toetada ja elavdada teoloogilise mõttevahetuse toimumist nii Eesti luterlikus kirikus kui ka siinses kristlaskonnas ja avalikkuses laiemalt. Soovime ehitada ning tugevdada silda Eesti ning teiste maade teoloogia vahel tõlketöö ning oikumeeniliste ettevõtmiste ja sündmuste kajastamise kaudu. Kirik & Teoloogia soovib olla viljakas platvorm religiooni, kultuuri, teaduse ja ühiskonna seoseid käsitleva mõttevahetuse jaoks.

Ajakirja annab välja MTÜ Kirik & Teoloogia kolleegium.
Vt kolleegiumi kooseisu ja toimetuse tutvustust siit.

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

English