Uudised ja oikumeenia

Evangeelne Luterlik Kirik Ameerikas valis Elizabeth Eaton’i tagasi juhtivaks piiskopiks

Foto: ELCA

6 download netflix op samsung tv. augustil 2019. a toimunud Ameerika Evangeelse Luterliku Kiriku (ELCA) assambleel valiti ELCA juhtivaks piiskopiks tagasi õpetaja Elizabeth A. Eaton. Esimeses hääletusvoorus anti 897 häält, valimiste toimumiseks oli vaja 670 häält mediathek downloaden. Eaton sai 725 häält, mis moodustab 81,19% kõikidest antud häältest.

Eaton on esimene ELCA juhtiv piiskop, kes on esimese hääletusvooru võitmisega uuesti tagasi valitud gratisen excel 2016. Esimeseks ametiajaks valiti ta 2013. aasta ELCA assambleel Pittsburghis.

„Me oleme kirik, kõigepealt kirik,“ ütles Eaton, meenutades oma nelja esimest rõhuasetust, mida ta pärast 2013 picsart gratis downloaden. aasta valimisi tutvustas. „Meie elu ei ole mitte ainult toetatud, vaid meie elu on ümbritsetud ja meie elul on alus ja tähendus Jeesuse Kristuse surmas ja ülestõusmises brigitte herunterladen. Eriti kui me seda oma elus kogeme ja oleme seda muutnud sõnas ja sakramendis. Sealt saame kõik volitused või kindlasti igasuguse väärikuse teha armastuse ja õigluse tegusid, sest me oleme kirik.“

ELCA 2019 download studio for free. aasta assamblee toimus  5.–10. augustil Wisconsini keskuses Milwaukee’s. Assamblee – ELCA kõrgeim seadusandlik organ – osaleb plenaaristungitel, et otsustada, kuidas jätkata Jumala tööd kirikuna ps4 games for free 2018. Assamblee ajal toimuvad ka jumalateenistused ja piibliuurimise tunnid.

Täiskogu istungjärkude video on kättesaadav aadressil elca.org/cwa deezer music download for free.


Evangeelne Luterlik Kirik Ameerikas:

ELCA on üks suuremaid kristlikke konfessioone Ameerika Ühendriikides. Sellel on ligi 3,5 miljonit liiget enam kui 9100-s teenivas koguduses 50 rollercoaster tycoon deutsch download kostenlos vollversion. osariigis ja Kariibi piirkonnas. ELCA rõhutab Jumala päästvat armu usu kaudu Jeesusesse Kristusesse, kristlaste ühtsust ja teenimist terves maailmas mp4 downloaden kostenlos. ELCA juured on Saksa reformaatori Martin Lutheri kirjutistes. Eesti Evangeelsel Luterlikul Kirikul on partnersuhted ELCA Delaware-Maryland sinodiga.


Allikas: Evangeelne Luterlik Kirik Ameerikas

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

Toeta ajakirja ilmumist!

Toeta ajakirja väljaandmist!
English