Uudised ja oikumeenia

Toimub ülemaailmne konverents, mis keskendub rahumeelsele kooseksisteerimisele Lähis-Idas

14.–16 pc games for free. detsembrini võõrustab Euroopa Kirikute Konverents (EKK) ja Cumberland Lodge Ühendkuningriigis oikumeenilist inimõiguste konverentsi teemal „Lähis-Ida rahumeelse kooseksisteerimise suunas: ülesanded ja võimalused” microsoft works schreibprogramm kostenlos downloaden.

Osalejad arutlevad kultuurilise ja religioosse mitmekesisuse kui rikkuse allika üle. Tähelepanekud ja mõtted keskenduvad Lähis-Ida religioossele paljususele nii sisemisest kui välisest vaatevinklist weather.

Teine seanss hõlmab haridust kui vastastikuse mõistmise  ja eelarvamustest vabanemise vahendit. Osalejad arutlevad hariduse ja rahuehitamise teemadel Läänekaldal ja Iisraelis Download latest version google chrome for free.

Konverentsi teisel päeval käsitletakse rahumeelset kooseksisteerimist ja kodakondsust koos konkreetsete riikide uuringutega Süüria ja Iraagi, Liibanoni ja Egiptuse ülesannete ja võimaluste kohta Download brawl stars for free.

Osa programmist hõlmab ka usuvabaduse teemat Lähis-Idas.

Osalejad esindavad järgmisi organisatsioone: Maailma Evangeelne Allianss, Soome Evangeelne Luterlik Kirik, Evangeelne Luterlik Kirik Jordaanias ja Pühal Maal, Oikumeeniline Patriarhaat, Liechtensteini Vürstiriigi Evangeelne Luterlik Kirik, Kreeka Õigeusu Kirik – Antiookia Patriarhaat, Inglismaa Kirik, Kirikute Maailmanõukogu jpt minecraft herunterladen gratis.

 

Allikas: Kirikute Maailmanõukogu

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

Toeta ajakirja ilmumist!

Toeta ajakirja väljaandmist!
English