Uudised ja oikumeenia

Seitse veele pühendatud nädalat

WCCLogo3Kristliku traditsiooni järgi on paast aeg, mil valmistuda Kristuse surma ja ülestõusmise tähistamiseks herunterladen von daten 8 buchstaben. Sellel ajal paljud inimesed paastuvad, harjutavad mõõdukust või ennastsalgavust, et keskenduda kahetsusele ja pühenduda Jumalale. Veel kui Jumala annil on suur vaimne tähtsus kristlikus traditsioonis, kuid see napp ressurss on ohus ning kättesaamatu miljonitele inimestele kogu maailmas iphone google herunterladen.

Oikumeeniline Veevõrgustik (EWN, Ecumenical Water Network) kutsub kõiki üles mõtisklema vee üle paastuajal (lääne traditsiooni järgi 10 mit welchem programm kann ich musik von youtube herunterladen. veebruar – 27. märts 2016, ida traditsiooni järgi 14. märts – 1. mai 2016).

Alates 2008. aastast on EWN jaganud iganädalasi refleksioone ja teisi vahendeid vee kohta seitsmeks paastunädalaks ja maailma veepäevaks 22 adobe.com. märtsil.

Kirikute Maailmanõukogu õigluse ja rahu palverännak keskendub 2016 Download bigfm. aastal regionaalselt Lähis-Idale. Ka seitse veele pühendatud nädalat viib veeõigluse palverännakule Lähis-Itta, keskendudes eriliselt Palestiinale icloud foto herunterladen. Piibellik-teoloogilised refleksioonid ja allikad nende seitsme nädala jaoks lähtuvad Lähis-Ida veekriisist ning arvestavad õigluse ja rahu teemadega download netflix series.

2016. aastal paastuajal toimuvad seoses veele pühendatud seitsme nädalaga mitmed tegevused Lähis-Idas, eriti Palestiinas disney plus tv series. Erinevad ettevõtmised said ühise alguse Jeruusalemmas 10. veebruaril, mil lääne traditsiooni järgi on tuhkapäev.

Allikas KMN la le lu.

Loe lisaks Seven Weeks for Water 2016 app downloaden op huawei.

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

Toeta ajakirja ilmumist!

Toeta ajakirja väljaandmist!
English