Uudised ja oikumeenia

Kirikute Maailmanõukogu peasekretärina jätkab Olav Fykse Tveit

Kirikute Maailmanõukogu peasekretär õp dr Olav Fykse Tveit (foto: CC/SEK/Flügge/epnn)

Kirikute Maailmanõukogu peasekretär õp dr Olav Fykse Tveit (foto: CC/SEK/Flügge/epnn)

Kirikute Maailmanõukogu Keskkomitee otsustas  3 von youtube film herunterladen. juulil toimunud kohtumisel pikendada praeguse Kirikute Maailmanõukogu peasekretäri õp. dr. Olav Fykse Tveiti ametiaega.

53-aastane Norra teoloog-pastor Tveit on seda ametikohta täitnud juba 2010 downloaden ios 10.3. aasta jaanuarist ning teeb seda veel viis aastat. Ta on eeskujulikult ning innukalt tugevdanud üle maailma kirikute omavahelisi suhteid ning panustanud nende töösse rahu ja õigluse nimel, mistõttu nõukogu liikmed ootavad suure enesekindluse ja tunnustusega viit järgmist koostööaastat gütertrennung kostenlos downloaden.

Tveiti enda jaoks on see kõik väga südant soojendav ning motiveeriv. Tänulikult rääkis ta möödunud ametiaja õnnistatud aastaist täis võimalusi, väljakutseid ja saavutusi smart notebook 11 download german free. Jätkates nüüd seda isiklikult tähenduslikku teekonda, juhib ta tähelepanu  oikumeenilise liikumise püüdlustele läbi ühise usu luua maailmas kristlaslikku ühtsust, õiglust ning rahu deutsche nationalhymne herunterladen.

Jälgi Tveit-i ka Twitteris: https://twitter.com/OlavTveit

 

Allikas: www.oikoumene.org

 

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

Toeta ajakirja ilmumist!

Toeta ajakirja väljaandmist!
English