Uudised ja oikumeenia

TEADE: Tartu Ülikooli lahtiste uste päev usuteaduskonnas

Tartu Ülikool ja Jaani kirikKolmapäeval, 19 lieder free downloaden youtube. märtsil 2014 toimub Tartu Ülikoolis lahtiste uste päev. Täpse päevakava leiab siit einkommensteuerbescheid 2017 elster herunterladen. Swedbanki ja Taisto abil toovad huvilisi Tartusse tasuta eribussid Tallinnast, Narvast, Pärnust, Viljandist ja Võrust outlook web app download kostenlos.

Lisaks teaduskondadele on võimalik tutvuda TÜ raamatukoguga, TÜ spordiklubiga, üliõpilaselamutega ning tasuta külastada TÜ kunstimuuseumi, kartserit, TÜ muuseumi peamaja (ajalooline toomkirik Toomemäel), tähetorni ja botaanikaaeda wie kann ich musik herunterladen für iphone.

Ülikooli peahoones paiknevat usuteaduskonda tutvustav infotund toimub 13.45-14.15 auditooriumis 230. Kõik huvilisted on oodatud osalema usuteaduskonna õppetöös järgmiste kursuste raames:

10.15-12.00 Patristika, auditoorium 230, lektor Marju Lepajõe

Kursuse käigus õpitakse tundma ühe ladina kirikuisa teost, mida loetakse originaalkeeles ning interpreteeritakse kui teoloogilise mõtte aja- ja kirikuloo allikat herunterladen.

10.15-12.00 Kaasaja religioossed suundumused, auditoorium 307, vanemteadur Lea Altnurme

Kursus annab ülevaate tänapäeva usulistest suundumustest nagu sekulariseerumisest, globaliseerumisest, individualiseerumisest, idastumisest, religioonialastest soouuringutest, püha uutest avaldumisvormidest jne download kodi ps4.

12.15-14.00 Üldine kirikulugu A, auditoorium 307, teadur Priit Rohtmets

Kursus annab ülevaate Lääne (ja vähemal määral ka Ida) kiriku ajaloost 2.–15 download firefox for free. sajandini, kirikuorganisatsiooni ja kirikuõiguslike seisukohtade kujunemisest, tähtsamatest filosoofilistest ja õpetuslikest seisukohtadest, kristliku vagaduse vormidest ja kultuurist adobe pdf for free.

12.15-14.00 Eetika ja religioosne mitmekesisus,  auditoorium 226, lektor Jaan Kivistik

Analüüsitakse eetika relatiivsust käsitlevaid artikleid, samuti tutvutakse religiooni uurimise metodoloogiliste probleemidega (seesmine ja väline vaade), mis seonduvad eetika relatiivsuse temaatikaga pinball games for free. Kursuse käigus külastatakse erinevaid (valdavalt mittekristlikke) religioosseid kogukondi ja tutvutakse vahetult nende usupraktikaga.

12.15-14.00 Hingehoid, auditoorium 228, lektor Kaido Soom

Kursus tutvustab hingehoiu teoloogilisi ja psühholoogilisi aluseid, hingehoiu kaasaegseid teooriaid ja metoodikaid herunterladen. Kursuse tulemusel õpib üliõpilane paremini mõistma inimesi, nende probleeme, erinevaid nõustamistehnikaid ning oskab neid rakendada oma töös.

 

Allikas: www.ut.ee; www.us.ut.ee

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

Toeta ajakirja ilmumist!

Toeta ajakirja väljaandmist!
English