Uudised ja oikumeenia

Avalduste vastuvõtt TÜ usuteaduskonna tasuta õppekohtadele läheneb lõpule

TÜ logoAvalduste vastuvõtt Tartu Ülikooli usuteaduskonda tasuta õppesse on toimunud alates 24 video lite herunterladen. juunist ning lõpeb Sisseastumise Infosüsteemi (SAIS) vahendusel reedel, 5. juulil kl 23.59.

SAIS-i avalike andmete põhjal on 4 de sims 3 downloaden. juuli õhuks sisseastumisavalduste seis järgmine:

Usuteaduse bakalaureuseõppesse, s.t. teoloogilise kõrghariduse aluste omandamiseks oli esitatud 43 avaldust skype for business. Tasuta õppekohti on 28.

Usuteaduse magistriõppesse, s.t teoloogilise spetsialistihariduse omandamiseks (kas usuteaduse või religioonipedagoogika erialal) oli esitatud 8 avaldust videos von fupa herunterladen. Tasuta õppekohti on  11.

Religiooniuuringute magistriõppesse oli esitatud 16 avaldust. Tasuta õppekohti on 10.

Doktoriõppesse usuteaduse ja religiooniuuringute erialal on vastuvõtt, k.a iphone mails komplett herunterladen. doktoritöö kavandi kaitsmine juuni lõpus juba toimunud. Tasuta õppekohti oli 3, avaldusi esitati 6. Otsustatud on kolm vastuvõetut. Lisaks otsustas teaduskond pakkuda mõnele tasuta õppekohalt väljajäänule eksternivõimalust Download cd burner.

Bakalaureuse- ja magistriastmel on eksternõppe võimaluse pakkumine arutamisel.

Avalduse esitamine lõpeb reede südaööl.

 

Loe sisseastumise kohta lähemalt siit Download apps macbook. Sisseastumise Infosüsteemi (SAIS-i) pääseb siit.

Lähem info: usuteaduse programmijuht Thomas-Andreas Põder (thomas-andreas.poder@ut.ee) ja religiooniuuringute programmijuht Ain Riistan (ain.riistan@ut.ee) netflix filme auf deutschen.

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

Toeta ajakirja ilmumist!

Toeta ajakirja väljaandmist!
English