Raamatud

Luterliku Maailmaliidu publikatsioon Piibli tõlgendamisest

„„Sinul on igavese elu sõnad“ – Johannese evangeeliumi transformatiivseid lugemisi luterlikust perspektiivist“ – nii kõlab Luterliku Maailmaliidu (LML) hiljuti ilmunud väljaande pealkiri Download resident evil film for free.

Raamat ilmus sarjas LWF Documentation (nr 57/2012) ja selle eesmärgiks on tugevdada tõlgenduslikke praktikaid, mis püüavad kriitiliselt aidata piiblilugejaid nende erinevates kontekstides powerpoint legal herunterladen. See on osa piiblitõlgenduste (hermeneutika) õppimise ja üksteisega jagamise luterlikust osadusest, mille algatas aastal 2011 LML Teoloogia ja Avaliku tunnistuse osakond pdf for free windows 7.

Väljaande autoriteks on luterlikud teoloogid, kes võtsid osa aastal 2011 Nairobis Keenias toimunud hermeneutika avakoosolekul. Osalejad kasutasid Johannese evangeeliumit, et uurida erinevaid kontekstilisi väljakutseid, võttes ühtlasi arvesse luterliku ja reformeeritud traditsiooni rikkalikke oikumeenilisi perspektiive wiso tax app.

Raamatu sissejuhatuses rõhutab LML peasekretär õp Martin Junge vajadust arendada hõlmavaid tööriistu Pühakirja tõlgendamiseks, nii et „Piibel saaks nii kiriku kui ühiskonna uuenemise allikaks“ minecraft kostenlos spielen ohne download nicht online.

Kuigi raamat on mõeldud kasutamiseks akadeemilistes kontekstides nagu tudengite ja pastorite väljaõpe, võivad selles sisalduvaid tekste kasutada ka kõik need, kes soovivad „süvendada oma arusaamist Piibli tõlgendamisest,“ märgib toimetaja õp dr Kenneth Mtata please download facebook. Mtata, kes on LML Teoloogia ja Avaliku tunnistuse osakonna luterliku teoloogia ja praktika õppesekretär, koordineerib ühtlasi hermeneutika programmi, mille eesmärgiks on tõsta esile Piibli tähtsust aastal 2017 tähistatava reformatsioonijuubeli valguses ikonik skin download.

You have the Words of Eternal Life  ilmus kirjastuses Lutheran University Press (Ameerika Ühendriigid), saksakeelne väljaanne ilmub kirjastuses Evangelische Gemeindepresse (Saksamaa) herunterladen.

Allikas: Luterlik Maailmaliit

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

Toeta ajakirja ilmumist!

Toeta ajakirja väljaandmist!
English