Uudised ja oikumeenia

Saksamaal avaldati infobrošüür “Saksamaa Evangeelne Kirik – arvud ja faktid kirikliku elu kohta”

Infobrošüür, mis ilmub üheksandat korda, annab tekstide, tabelite, illustratsioonide ja kaartidega teavet 14 erineva kiriku tegevusvaldkonna ja teema kohta alates kiriku liikmete arvust läbi kiriku struktuuri, juhtorganite, kiriklikel talitustel ja jumalateenistustel osalejate arvu kuni koguduse elu, diakoonia- ja kasvatustööni pages for free mac. Samuti saab lugeja ülevaate kiriku hoonetest ja finantsidest.

Kiriku ühiskonda suunatud ülesannete täitmise praktika hea näitena tuuakse esile Berliini keskuse evangeelset kooli herunterladen. Saksamaal on 1134 evangeelset kooli 170 000 õpilasega. 170 kooli ligi 20 000 õpilasega on pühendunud erivajadustega laste õpetamisele.  Ligi 600 kooli annavad ka kutseõpet peamiselt sotsiaaltöö valdkonnas ja hooldusalal thalia ebook for free. Sageli kuuluvad kutsekoolid mõne diakooniaasutuse juurde.

Saksamaa Evangeelsel Kirikul on 23 896 089 liiget. End mõne kristliku kiriku liikmena määratlevaid inimesi on Saksamaal 61,4% elanikkonnast spiele für pc kostenlos downloaden windows 7.

Allikas: Pressestelle der EKD

2012. aasta infobrošüüri saab alla laadida ja lugeda siit Download word 2012 for free.

Print Friendly, PDF & Email

Iganädalane uudiskiri

Toeta ajakirja ilmumist!

Toeta ajakirja väljaandmist!
English